Paczka dla Psiaczka

Naszym głównym celem było zwrócenie uwagi na problem zaniedbywania psów w schronisku oraz mobilizacja innych do pomocy. Realizując ten cel, przeprowadziłyśmy:

  1. Dwie zbiórki rzeczowe w naszej szkole.
  2. Dwa kiermasze, których dochód wsparł schronisko.
  3. Wizytę uczniów BSR w schronisku w celu wyprowadzania psów.
  4. Współpracę ze schroniskiem "Fundacja Azylu Pod Psim Aniołem".

W trakcie projektu prowadziłyśmy kampanię informacyjną na Instagramie oraz stworzyłyśmy spot reklamowy podkreślający ważną rolę psów w życiu człowieka.

Udało nam się zebrać 440 zł podczas kiermaszy oraz 2805 zł w zbiórce pieniężnej. Wizyty w schronisku i pomoc w wyprowadzaniu psów były częste. Oprócz tego stworzyłyśmy profil na Instagramie i Facebooku, gdzie aktywnie informowałyśmy obserwatorów o naszych działaniach. Część zebranych funduszy została przeznaczona na zabieg sanacji jamy ustnej potrzebującego psa, a reszta na dary dla schroniska. Dodatkowo stworzyłyśmy spot reklamowy promujący psie towarzystwo, który został opublikowany na Instagramie. Nasz projekt zyskał wsparcie "Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem".

Zespół Projektu:

Oliwia Abucewicz

Sky Gala

Aleksandra Madejak

Zofia Troniewska

Mila Nyka

Mila Pawlicka

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.