Festiwal Filmowy Kamerlanie

Zorganizowaliśmy Festiwal Filmowy "Kameralnie" w styczniu 2023 roku, mając na celu promowanie kultury filmu wśród młodzieży. Naszym pierwotnym celem było przyciągnięcie około 100 osób i zgromadzenie 20 filmów konkursowych. Jednak ostatecznie mieliśmy 22 filmy zgłoszone do konkursu i na widowni zasiadło około 180 osób.

Festiwal odbył się w warszawskim kinie "Muranów", a profesjonalne jury, w składzie: Magdalena Łazarkiewicz (reżyserka), Tomasz Kolankiewicz (szef Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni) i Jan Grabowski (operator), przyznało nagrody w 6 kategoriach: fabuła, dokument, animacja, teledysk, film eksperymentalny oraz plebiscyt publiczności. Otrzymaliśmy pozytywny feedback zarówno od publiczności, jak i od zaproszonych profesjonalistów.

Teraz, chcemy rozpocząć poszukiwania partnerów na kolejną edycję festiwalu i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszego projektu.

Zespół Projektu:

Maja Syropolska

Sonia Grodecka

Krzysztof Sobański

Alicja Piaścińska

Maja Piskorska

Wojtek Skubis

Bruno Cegielski

Zofia Wróbel

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.