Bednarska Szkoła Realna poszukuje osoby do pracy w sekretariacie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niepublicznym liceum o autorskim programie. Grono uczniów liczy sobie 160 osób, grono nauczycieli – ponad 40. Cechuje nas nieformalna, przyjemna atmosfera, lecz mamy ambicję, aby cały system był dobrze zorganizowany. Poszukiwana osoba będzie wspierać Dyrekcję w codziennym nawigowaniu szkołą. Szczegółowe informacje o szkole znajdują się na stronie: bsr.edu.pl.

Kogo szukamy?

• Osoby dokładnej, sumiennej, która nie boi się pracy z dokumentami i systemami informatycznymi
  • Osoby, która dobrze planuje swoją pracę, ale jednocześnie przyjmuje i akceptuje częste zmiany
  • Osoby, która dobrze się komunikuje i ma silną determinację, aby doprowadzać sprawy do końca.
  • Osoby, która sama wynajduje sobie zadania, nie czeka na polecenia, ale nie obawia się poprosić o pomoc.
  • Osoby, która będzie miała satysfakcję z pracy w środowisku szkolnym (trochę hałasu, trochę zamieszania, wiele interakcji)
  • Osoby z doświadczeniem pracy w szkolnym sekretariacie (to nie jest wymóg konieczny, ale na pewno ułatwi start)

Co będzie należało do zadań tej osoby?

• Codzienne bycie w szkole – odpowiadanie na maile, telefony i sprawy, z którymi przychodzą uczniowie i nauczyciele
  • Obsługa Systemu Informacji Oświatowej (wprowadzanie nowych uczniów, wypisywanie tych, którzy odeszli)
  • Obsługa dotacji oświatowych (miesięczne zestawienia)
  • Obsługa Matur (znajomość aktualnych procedur, udział w szkoleniach, prowadzenie dokumentacji)
  • Obsługa Internetowego Dziennika Ucznia (zakładanie nowych kont, wydarzeń, prowadzenie kalendarza, etc.)
  • Czuwanie nad dokumentacją (RODO, PFRON, Księga Uczniów)

Co proponujemy?

• Umowę zlecenie do stycznia w wymiarze 8 h tygodniowo (w podziale na co najmniej 3 dni) – ten czas przeznaczony będzie głównie na wdrożenie w pracę
  • Umowę na zastępstwo od stycznia 2022 r. do marca 2023r. w wymiarze 6/8 etatu. (Praca w godzinach 8.00-14.00)