Między Nami

Między Nami

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą znajomych z warszawskich szkół, realizujemy projekt społeczny w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Celem tej ogólnopolskiej akcji adresowanej do młodzieży w wieku licealnym oraz studentów jest rozwiązywanie problemów społecznych.

 

Jaki jest nasz cel?

Chcemy pomóc młodzieży w odnalezieniu miejsca, w których będą mogli przyjemnie spędzić czas, zjeść, pouczyć się. Staramy się również o ty, by nasi odbiorcy zdali sobie sprawę z tego, jak atrakcyjnym miastem jest Warszawa. Dodatkowa reklama pomoże wypromować dotychczas mało znane miejsca.

Na czym polega nasz projekt?

W odpowiedzi na powszechny brak pomysłów na spędzanie wolnego czasu mamy zamiar stworzyć aplikację z informacjami o atrakcyjnych miejscach (kawiarniach, restauracjach, bibliotekach, kręgielniach) w Warszawie. Umożliwi ona, podobnie jak nasz Facebook i Instagram, dostęp do umieszczanych na bieżąco informacji o promocjach i ciekawych wydarzeniach.

Czego jeszcze brakuje?

Mamy już obszerną bazę danych ciekawych miejsc, o których będziemy pisać, obecnie na naszym facebooku a docelowo w naszej aplikacji. Mamy też sporządzoną wizualizację aplikacji oraz wycenę wszelkich kosztów. Całe przedsięwzięcie jest nadzorowane przez naszego prawnika. Na tym etapie potrzebujemy środków, dlatego ośmielamy się zwrócić do Państwa z prośbą o wsparcie choćby najbardziej symboliczną kwotą.

Na co wydamy pieniądze?

Działamy non-profit, środki potrzebne nam są na stworzenie aplikacji na system android i iOS oraz dalsze aktualizacje.

Cel

W aplikacji chcemy udostępniać na bieżąco aktualne informacje o ciekawych miejscach w Warszawie. Poniżej zamieszczamy wizualizację projektu. Znaleźliśmy już wykonawcę, z którym ustaliliśmy dokładny wygląd aplikacji i koszty. Ewentualną nadwyżkę zebranych środków przeznaczymy na dalszy rozwój przedsięwzięcia. Głównym celem jest wprowadzanie do aplikacji informacji w przejrzysty i łatwo dostępny sposób. Aplikacja będzie aktualizowana z uwzględnieniem wskazówek i sugestii otrzymanych od użytkowników.

Zespół

Joanna Startek – Bednarska Szkoła Realna
Zuzanna Ząbek – 2 Społeczne LO STO im. Pawła Jasienicy
Jakub Urbankiewicz – Bednarska Szkoła Realna
Mateusz Ząbek- 2 Społeczne LO STO im. Pawła Jasienicy
Jakub Startek – Bednarska Szkoła Realna

Ten projekt jest cząstką nas. Dajemy z siebie wszystko, żeby aplikacja „Między Nami” powstała i funkcjonowała na co dzień. W przypadku ewentualnego niepowodzenia projektu zostanie uruchomiona strona internetowa działająca na takich samych zasadach jak aplikacja.

Projekt realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii:

https://zwolnienizteorii.pl/a/#/app/community/p/1014922