KURS 100% W REALU

Komunikat nr 1

Szanowni Państwo,

gdyby sytuacja w Warszawie do 14 listopada nie zmieniła się, jesteśmy gotowi poprowadzić zajęcia Kursu 100% w Realu online. Ostateczną decyzję podejmiemy 14 listopada.

Jeśli ktoś z Państwa nie chciałby korzystać z Kursu online, oczywiście przyjmiemy rezygnację i zwrócimy pieniądze.

Jednocześnie informujemy, że limit miejsc na kurs w czwartki i soboty został wyczerpany, osoby chętne zapisujemy na listy rezerwowe.


Ruszyły zapisy na kurs!

Nauczyciele Bednarskiej Szkoły Realnej zapraszają wszystkich chętnych uczniów 8. klasy szkoły podstawowej na kurs przygotowujący do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY.

Będą to zajęcia, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy poprzedzających egzamin ósmoklasisty, pomogą uczniom zapanować nad posiadaną wiedzą i jej brakami, ale także nad emocjami i koncentracją, tak by zaprezentowali maksimum swoich możliwości i uzyskali najlepszy możliwy wynik.

Warto po 8 latach nauki osiągnąć rezultat pokazujący w 100% na co Was rzeczywiście stać!

Kurs będzie też doskonałą okazją do zapoznania się z nauczycielami Bednarskiej Szkoły Realnej i ich stylem działania.

W związku z dużym zainteresowaniem kursem, będziemy prowadzić zarówno grupy sobotnie, jak i grupy czwartkowe.

Na kurs składa się 8 spotkań czwartkowych lub 7 sobotnich, łącznie 26 lekcji: 8 godzin lekcyjnych matematyki, 8 godzin języka polskiego, 6 godzin języka angielskiego oraz 4 godziny psychologii.

W ramach każdego spotkania zaplanowaliśmy krótkie zajęcia rekreacyjne – cieszyły się one dużym powodzeniem w czasie poprzednich edycji kursu. Kurs będzie się odbywał w siedzibie naszej szkoły, przy ul. Kawalerii 5.

Koszt kursu 100% w REALU to 600 zł.

  • Daty zajęć czwartkowych: 19.11, 26.11, 3.12, 10.12, 7.01, 4.02, 11.02, 18.02
  • Daty zajęć sobotnich: 21.11, 28.11, 5.12, 12.12, 9.01, 6.02, 13.02

Aby zapisać się na kurs należy:

– napisać maila zgłoszeniowego na adres: kurswrealnej@bsr.edu.pl podając: imię i nazwisko uczestnika oraz wybrany dzień kursu (CZWARTEK lub SOBOTA)

– w ciągu 2 dni roboczych otrzymacie Państwo maila zwrotnego z prośbą o podanie pozostałych danych osobowych, klauzulą RODO oraz nr konta do wpłat.

Zapisy trwają do 30 października lub do wyczerpania miejsc.

Z powodu pandemii zastrzegamy sobie prawo do odwołania kursu, dokończenia kursu w formie online lub wcześniejszego zakończenia kursu i zwrotu pieniędzy za pozostałe zajęcia.