KURS 100% W REALU

Zapisy na kurs ruszą w połowie września!

Nauczyciele Bednarskiej Szkoły Realnej zapraszają wszystkich chętnych uczniów 8. klasy szkoły podstawowej na kurs przygotowujący do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY.

Będą to zajęcia, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy poprzedzających egzamin ósmoklasisty, pomogą uczniom zapanować nad posiadaną wiedzą i jej brakami, ale także nad emocjami i koncentracją, tak by zaprezentowali maksimum swoich możliwości i uzyskali najlepszy możliwy wynik.

Warto po 8 latach nauki osiągnąć rezultat pokazujący w 100% na co Was rzeczywiście stać!

Kurs będzie też doskonałą okazją do zapoznania się z nauczycielkami i nauczycielami Bednarskiej Szkoły Realnej i ich stylem działania.

W związku z dużym zainteresowaniem kursem, będziemy prowadzić zarówno grupy sobotnie, jak i grupy czwartkowe.

Na kurs składa się 8 spotkań czwartkowych lub 7 sobotnich, łącznie 26 lekcji: 8 godzin lekcyjnych matematyki, 8 godzin języka polskiego, 6 godzin języka angielskiego oraz 4 godziny psychologii.

W ramach każdego spotkania zaplanowaliśmy krótkie zajęcia rekreacyjne – cieszyły się one dużym powodzeniem w czasie poprzednich edycji kursu. Kurs będzie się odbywał w siedzibie naszej szkoły, przy ul. Kawalerii 5.

Kurs trwa od listopada do lutego, konkretne daty oraz godziny spotkań czwartkowych i sobotnich podamy w połowie września.

Koszt kursu 100% w REALU to 600 zł.