Camino

Camino w Realu to projekt tworzony przez nas – uczniów drugiej klasy Bednarskiej Szkoły Realnej. Postanowiliśmy w 5 dni przejść 110 kilometrów na szlaku Camino de Santiago, podszlifować język hiszpański i doświadczyć prawdziwej Hiszpanii. Bierzemy sprawy w swoje ręce, robimy rezerwacje, zbieramy pieniądze, przygotowujemy się fizycznie i wszystko dokumentujemy. Trzymajcie za nas kciuki!

ZESPÓŁ GRAFICZNY

Dzięki zespołowi graficznemu projekt Camino w Realu nabiera kolorów. Zarówno Maja jak i Kazik są wszechstronnie uzdolnieni. Niestraszna im praca z płótnem, papierem,  czy na komputerze. To oni stoją za naszym logo, oraz opracowaniem graficznym. Ponadto są zapalonymi sportowcami. Nawet jeśli bieganie nie wpływa na jakość rysunków, przyda się przy przejściu szlaku Camino.

ZESPÓŁ BIZNESOWY

Nasz zespół biznesowy zajmuje się częścią projektu, która wymaga dyscypliny i precyzji. To oni wyliczają, spisują i decydują o finansach. Zawodowo wysyłają maile i bardzo  profesjonalnie na nie odpowiadają. W skład zespołu wchodzi Asia, pilna uczennica języka koreańskiego, Józek, który jest mistrzem w łowieniu ryb i Staś, który wolne chwile spędza w warsztacie stolarskim. Zróżnicowane hobby nie przeszkadzają im w zgranym działaniu.

ZESPÓŁ SOCIAL MEDIA

Za naszymi facebookowi wpisami stoją dwie kreatywne dziewczyny. Ich twórczość wychodzi poza pisanie postów. Nela produkuje autorską biżuterię, którą sprzedaje przez internet, zaś Bianka wraz z towarzyszącą jej stale papugą Mońkiem, szydełkuje ubrania, które z dumą nosi.

ZESPÓŁ EVENTOWY

Zespół eventowy przed pandemią był odpowiedzialny za organizację kiermaszy, wykładów i spotkań na żywo, służących promowaniu oraz zbieraniu środków na projekt  Camino w Realu. Hania, żeglarka zawodowa (startująca w zawodach), oraz ornitolożka-amatorka Tonia, muszą nieźle główkować, aby eventy organizować teraz na zoomie.

ZESPÓŁ WSPOMAGAJĄCY

Cały projekt nie udałby się bez zespołu wspomagającego, w którego skład wchodzą tegoroczni absolwenci, Weronika i Kuba. Służą nam dobrą radą, doświadczeniem i pomysłowością, za co serdecznie im dziękujemy.

FINANSOWANIE PROJEKTU

Projekt finansowany jest ze środków Fundacji PZU